úterý 3. března 2015

Během tábora ... pár užitečných rad

Většinou charakter programu tábora vyžaduje, aby všichni účastníci byli na táboře od jeho začátku do konce. Nicméně pozdější nástup či dřívější odjezd respektujeme. V tomto případě ale rodiče zajišťují dovoz i odvoz dítěte z tábora na vlastní náklady.

 

Možnost kontaktu s vedením:

Hlavní vedoucí neboli "hlavsa" (pro letošek "šerif") je k zastižení na mobilu 605 214 592.  Na toto číslo se dovoláte v podstatě kdykoliv, neboť "hlavsa" ("šerif") má po většinu času foun z bezpečnostních důvodů u sebe. Nicméně pokud věc není urgentní, volejte pouze:
  •  v době poledního klidu, a to od 12,30 do 14,30 hod
  •  nebo večer od 18,30 do 19,30 hod.
  •  a nebo použijte elektronickou poštu: spolekproaktivity@seznam.cz
 
Možnosti kontaktu s dětmi:
 
        Dopisem
Nejvíce děti potěší papírový dopis či pohled poslaný klasickou poštou. Adresa tábora je:
REKREAČNÍ STŘEDISKO BOROVINA
Podhradí nad Dyjí
Pošta Šafov, 671 06
Nezapomeňte adresu doplnit jménem osoby, které je zásilka určena.
Dopisy taktéž uvítají i vedoucí ;-)

        Balíky
Balíky, prosím, neposílejte! Nejedeme na dva měsíce, děti nebudou trpět nedostatkem jídla a ten, kdo nevydrží bez sladkostí, si je bude moci vysoutěžit či vyměnit za vyrýžované zlato :-) 

        Mobilní telefony
Mobilní telefon je opravdu velmi nevhodný a na tábor se skutečně nehodí! Jsme přesvědčeni, že 7 dní bez mobilu dětem jen prospěje, stejně tak děti vydrží i bez jakýchkoliv jiných vymožeností dnešní doby (IPadů, tabletů apod.) Jednak není v našich silách tyto cenné předměty stoprocentně uchránit před poničením či případně před ztrátou, jednak děti budou mít natolik pestrý a nabitý program, že si na telefonování a na hry s těmito technologiemi ani nevzpomenou. Navíc - "Šerif" vydal zákaz používat mobilní telefony v době táborové práce!!!!  Pokud si je dítě i přes toto upozornění vezme, bude si muset tyto věci ohlídat samo.

        Vzkazy
Prostřednictvím blogu můžete zanechávat dětem své vzkazy a pozdravy. Stejně tak můžete použít i stránky facebooku. Vzkazy budou pak vyvěšeny na místní vývěsce.

        E-maily
Možnost používat PC děti na táboře nemají a tak se ani nedostanou ke svým emailovým schránkám. Proto prosíme, využívejte jen možností výše uvedených. Děkujeme za pochopení.

Osobní návštěvy na táboře

Osobní návštěvu nedoporučujeme. Jednak jedeme opravdu jen na velmi krátkou dobu, jednak menším dětem, za kterými nikdo nedorazí, je to líto a těžce to nesou. Na druhou stranu, pokud se stane, že rodiče tráví dovolenou někde v blízkosti areálu, nebudeme vyloženě návštěvu zakazovat.

Finance

Kapesné si mohou děti uložit u svého vedoucího, který je bude mít u sebe v úschově a při potřebě dítěte mu je vydá.

Táborové denní zpravodajství 

Jdeme s dobou :-) Od roku 2013 přinášíme pravidelné denní zpravodajství prostřednictvím táborových aktualit na facebooku. Nově budou také k dispozici i "aktuality" na našem blogu. Přes tyto stránky lze velmi snadno nahlédnou do táborového života. Každý den přímo z místa konání tábora přibývají novinky, příběhy táborníků a vedoucích do denní kroniky a hlavně desítky fotek, které vše dokreslují v reálu.